Cieszyńska Wiosna Muzyczna

Strona główna > Aktualnosci > Cieszyńska Wiosna Muzyczna
Chór Harmonia podczas występu

Instytut Muzyki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz Parafia Świętej Elżbiety w Cieszynie zapraszają na koncerty dyplomowe studentek edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej, specjalności - prowadzenie zespołów muzycznych.

Koncert odbędzie się 23 maja 2018 roku o godzinie 18:45 (po Mszy Świętej) w kościele św. Elżbiety w Cieszynie. Wystąpią połączone chóry: Chór Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” oraz Chór Dydaktyczny Instytutu Muzyki, dr hab. prof. UŚ Izabella Zielecka-Panek - opiekun praktyk dyrygenckich, mgr Maria Zuber – akompaniament. Zaprezentowane zostaną m.in. utwory kompozytorów takich jak:  Józef Świder, Michael Waldenby, Romuald Twardowski, Anton Bruckner, Charles Gounod, Mikołaj Gomółka. Wydarzenie poprowadzi Karolina Nosiadek.

Dyrygują:

Anita Barczyk - z klasy dyrygowania dr Aleksandry Zeman