Teatr zagościł na korytarzach

Strona główna > Aktualnosci > Teatr zagościł na korytarzach
Jednak z grup na scenie

fot. Alicja Kamińska

II Lokalny  Przegląd Małych Form Teatralnych dla młodzieży i dorosłych osób niepełnosprawnych „Mój Świat – Moja Przestrzeń” już za nami. Druga edycja wydarzenia odbyła się 23 październik 2018 r. w holu Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji.

W tym roku swój program na scenie zaprezentowali: Zespół Szkół nr 3 Specjalnych z Pszczyny- oddział w Pielgrzymowicach, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci p.p. Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame ze Strumienia oraz nieformalna grupa integracyjna „Stokrotki” z Zebrzydowic.

Przeglądowi towarzyszyła wystawa prac autorstwa pacjentów Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Cieszynie. Prace wykonane zostały w ramach zajęć z terapii zajęciowej prowadzonej pod kierunkiem dr Katarzyny Jas oraz mgr Elżbiety Dobkowskiej.

Przegląd dofinansowało Starostwo Powiatowe w Cieszynie, a organizatorem była Fundacja Moja Przyszłość wraz z Wydziałem Etnologii i Nauk o Edukacji, Kołem Naukowym Pedagogów UŚ oraz ZISiE w Cieszynie..

doktor Dorota Prysak i grupa wystepująca na scenie
fot. Biuro Promocji Kampusu Cieszynskiego