Kariera i rozwój

Strona główna > Kariera i rozwój

grupa uczestników podczas szkolenia, osoba prowadząca pisze na tablicy 

 

Celem Biura Karier jest wspieranie Cię – zarówno jako studenta, jak i absolwenta Uniwersytetu Śląskiego, w rozwijaniu kwalifikacji i kompetencji zawodowych, tak byś mógł odnieść sukces na rynku pracy.

W biurze możesz zawsze skorzystać ze wsparcia doradcy kariery, który pomoże Ci w wyborze ścieżki rozwoju, określeniu mocnych i słabych stron, popracuje z Tobą nad dokumentami aplikacyjnymi, tak by były atrakcyjne dla pracodawcy. Razem poszukacie najlepszych dla Ciebie ofert pracy w serwisie biurokarier.edu.pl. Dla tych, którzy wybierają się na rozmowę kwalifikacyjną oferujemy próbne rozmowy tzw. „mock interviews”.

Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia w podjęciu decyzji na temat tego, co będziesz robić w przyszłości (zawodowo lub edukacyjnie) – spotkaj się z naszym coachem kariery.

Biuro Karier zajmuje się także pozyskiwaniem ciekawych ofert pracy/praktyk/stażu. Głównym narzędziem, na którym pracujemy jest serwis z ofertami dostępny pod adresem biurokarier.edu.pl. Jest on wspólny dla sześciu uczelni. Logując się widzisz nie tylko oferty skierowane do Uniwersytetu Śląskiego, ale także te, które zostały zamieszczone np. w Biurze Karier Uniwersytetu Warszawskiego.

Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo, możesz wziąć udział w jednym z wielu interesujących warsztatów, szkoleń czy seminariów, rozwijających umiejętności miękkie i kompetencje specjalistyczne.

 

Dwie osoby pochylające się nad dokumentem, jedna z objaśnia i wskazuje Pamiętaj! Jesteśmy dla Ciebie.

 

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego

Studencka Strefa Aktywności – Katowice, ul. Bankowa 12, pokoje 120–122

tel. 32 359 19 82, 32 359 20 32

e-mail: bk@us.edu.pl; careercentre@us.edu.pl

www.bk.us.edu.pl

 

Serwis z ofertami pracy: www.biurokarier.edu.pl

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z wydarzeniami!